Kredi Kartı Ödeme Hesaplama

Kredi kartı ödeme hesaplama aracı ile borcunuzu, borcun faizini ve aylık ödeme miktarını girerek, toplam ödenecek miktarı ve taksit sayısını kolayca öğrenebilirsiniz.

Kredi Kartı Bakiyesi

%

Lütfen Faiz Oranı Giriniz

Aylık Ödenecek Miktar

Hesaplama Sonuçları
Ödeme Süresi(Ay):0
Ödenecek Toplam Faiz:0.00
Ödenecek Toplam:0.00

Kredi Kartı Nedir ?

Bankaların veya finans kuruluşlarının müşterilerine harcama yaparken kullanabilmeleri için verdikleri üzerinde kendine ait chip'i bulunan ödeme araçlarıdır.

Kredi Kartı Ödeme Hesaplama

Kredi Kartı Ödeme Nasıl Hesaplanır ?

Kredi kartı ödeme hesaplama, gireceğiniz miktar, faiz oranı ve aylık ödeme miktarı eklenerek hesaplanır. Faiz ile detaylı hesaplamalar için faiz hesaplama veya bileşik faiz hesaplama sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kredi Kartı Asgari Ödeme Hesaplama Nasıl Yapılır ?

Kredi kartı asgari ücreti bankaların belirlediği ücretlendirme politikası ile değişiklik gösterir. En doğru bilgi için bankanızın ödeme ve faiz planlarına bakınız. Kredi kartı ödeme hesaplama aracımız ile toplam faizi ve ödeme miktarını öğrenebilirsiniz.

Kredi kartı borcu bankadan ödenir mi ?

Kredi kartı borcu müşterisi olduğunuz bankanın şubelerinden ödenebilir. Bu işlem için genellikle gişe işlemleri yapmanız yeterli olacaktır.

Kredi kartı borcu en geç ne zaman ödenir ?

Kredi kartı borcu en geç hesap kesim tarihinden itibaren 10. günde ödenmelidir. Bu süre içerisinde dönem borcunu veya dönem asgari bedelini ödemeniz gerekmektedir.